O nas

Grupa kapitałowa:
 


Firma ZW Investment powstała na fundamencie PPHU Zbigniew Wilk - Developer w 1986 roku.

Na początku swojej działaności zajmowała się budowlanymi robotami wykończeniowymi, pracując jako podwykonawca na rzecz przedsiębiorstw państwowych. W roku 1990 jako pierwsi przełamaliśmy monopol państwowych firm budowlanych, podejmując się budowy wieżowca na osiedlu Targowa w Piotrkowie Trybunalskim.
 

Od tego momentu fukncjonujemy na rynku firm budowlanych jako samodzielny realizator dużych inwestycji. Kolejnym etapem rozwoju firmy było podjęcie w 1992 roku produkcji oraz sprzedaży materiałów ceramiki ściennej.


Od roku 1999, głównym zakresem działania firmy stała się działalność developerska. Jesteśmy na tym polu jednym z największych i najprężniej działających podmiotów gospodarczych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Naszą dewizą jest kompleksowa realizacja inwestycji, począwszy od etapu zakupu gruntu, poprzez budowę obiektów do sprzedaży, gotowych mieszkań i lokali użytkowych.


Celem dywersyfikacji kapitału w 2010 roku spółka Vestil Hotel Sp. z o.o. jako zależna od ZW INVESTMENT otworzyła największy hotel w mieście pod marką MERCURE .

W 2017 roku została powołana spółka celowa ZW INVESTMENT Sp. z o.o. Sp. K której wyłącznym zadaniem jest działalność deweloperska na terenie całego kraju

Na Naszej stronie możecie Państwo obejrzeć nasze najwazniejsze realizacje i projekty. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.