Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij aplikację na naszego maila sprzedaz@z-w.com.pl, dołącz CV i nie zapomnij napisać dlaczego to właśnie dla nas chciałbyś/aś pracować. Do zobaczenia!

Aktualne oferty Pracy:
- Kieronik budowy
- Pracownik ogólnobudowlany 


Klauzula do zamieszczenia przy ogłoszeniach o pracę (CV)

 CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o następującej treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZW INVESTMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZW INVESTMENTSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., z siedzibą w 97-300 Piotrków Trybunalski al. Armii Krajowej 22C

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawo sprzeciwu i żądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.. Podanie danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje brak możliwości skontaktowania się z potencjalnym kandydatem i wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.